MORSKIE OKO I JEZIORO TORFY. Rajd z niespodzianką

Zapraszamy na kolejny w roku 2021 rajd pieszy. Terenem naszej wędrówki będzie tym razem Mazowiecki Park Krajobrazowy w okolicach Falenicy. Będzie to trochę bardziej intensywny spacer niż poprzednie, jak zwykle połączony z elementami przejścia na orientację i zabawy zadaniowej. W trakcie, na polanie piknikowej, tradycyjnie spróbujemy rozpalić ognisko i upiec kiełbaski.🙂 Ostatnio, na innych rajdach, nawet nam się to udało.🔥🔥

TERMIN: 6.03.2021, sobota 

RAJD BILETOWANY
Koszt uczestnictwa: 20 zł
z KARTĄ GLOBTROTERA: 10 zł
Dzieci powyżej lat 10: 10 zł
Dzieci poniżej lat 10: ze względu na długość trasy nie przyjmujemy zgłoszeń młodszych dzieci.
Płatność możliwa gotówką na starcie rajdu lub przelewem na konto Klubu Globtrotera.

W koszcie uwzględniliśmy: opracowanie trasy rajdu i gry terenowej, przygotowanie materiałów dla uczestników, opiekę przewodnika terenowego podczas rajdu, przygotowanie ogniska oraz kiełbaski, pieczywo, „serwis stołowy” (oczywiście jednorazowy 😉).

Trasa: Falenica PKP – Wydmy Falenica – Morskie Oko – relikty cmentarza ewangelickiego w Aleksandrowie – Jezioro Torfy – kapliczka powstańców – Falenica (ok.10 km)
Czas trwania rajdu: ok. 5 godz. (ok. 4 godz. marszu, nie licząc przerw)
.

Link do trasy na Mapach Google: https://goo.gl/maps/a8iDWsZXsJoJmHvj8

Spotkanie: godz.11.15, skwer obok Dworca PKP Falenica, przy zbiegu ul. Mieczysława Frenkla i ul.Patriotów. Dojazd możliwy komunikacją miejską – SKM 1 lub autobus 521.

Poniżej link do trasy SKM1 i rozkładu jazdy:

https://www.skm.warszawa.pl/szybka-kolej-miejska-w-warszawie-trasa-s1-schemat/

Miejsce spotkania na mapie: https://goo.gl/maps/Q3KH3KatyV3oqF1w9

A żeby nie było za prosto… 🙂 Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania.
Każdy z uczestników dostanie mapkę terenu w postaci linków do Map Google oraz komplet zdjęć wybranych miejsc na trasie (do pobrania ze strony wydarzenia na blogu i na Facebooku w dniu rajdu), które trzeba będzie odnaleźć i udokumentować. W związku z tym niezbędny będzie telefon komórkowy ze sprawnym aparatem fotograficznym oraz uruchomionym internetem i dostępem do Facebooka. Szczegółowe instrukcje podane zostaną na starcie rajdu.
Do zobaczenia.🙂
Nie zapomnijcie naładować baterii w telefonach… i swoich własnych. 😉😀

A na zakończenie rajdu mamy niespodziankę. Dla 3 osób, które odnajdą i udokumentują najwięcej miejsc przygotowaliśmy nagrody – niespodzianki.
UWAGA: Liczba uczestników limitowana – maksymalnie 30 osób (6 grup 5-osobowych). Obowiązują zapisy.
Ze względu na aktualnie obowiązujące przepisy oraz dla Waszej wygody na starcie rajdu uczestnicy zostaną podzieleni na 5-osobowe „grupy zadaniowe”.

UWAGA
Ze względu na długość trasy nie polecamy udziału w tym rajdzie z dziećmi poniżej 6 roku.


Zgłoszenia przyjmujemy tradycyjnie mailowo na nasz adres klubowy: klubglobtrotera@gmail.com
oraz poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.⤵️

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, nr telefonu komórkowego, adres mailowy. Dane uczestników przetwarzane są tylko dla potrzeb tego rajdu.


UWAGI ORGANIZACYJNE
Trasa przebiega w terenie leśnym. Niezbędne obuwie turystyczne lub sportowe. Przyda się też termos z rozgrzewająca zawartością i prowiant na wzmocnienie.
Pamiętajcie o ciepłej odzieży, chroniącej od wiatru i ewentualnego deszczu. Do wykonania zadań potrzebny będzie telefon komórkowy z aparatem.
Osoby kichające i kaszlące prosimy o pozostanie w domach. Puszcza rośnie już setki lat i na pewno na Was poczeka, a my jeszcze niejeden rajd będziemy organizować.
Do końca stycznia rajdy odbywają się w formie free tour. To znaczy: udział jest bezpłatny. Będzie nam jednak miło jeśli wrzucicie jakieś grosiki do klubowej skarbonki. Przeznaczamy je na przygotowanie dla Was kolejnych ciekawych propozycji oraz rozwój klubowej strony internetowej.
UWAGA
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu w przypadku wystąpienia wybitnie złych warunków atmosferycznych lub innych niekorzystnych okoliczności.
W marcu, gdy dzień będzie już trochę dłuższy, planujemy też rajdy w głębi Puszczy Kampinoskiej.Podoba Ci się pomysł takiej trasy zwiedzania? Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz ślad Twojej wizyty w postaci komentarza lub polubienia i zostaniesz stałym czytelnikiem tego bloga.
Zapraszamy także na nasze strony na Facebooku: https://m.facebook.com/warszawskierozmaitosci/ https://m.facebook.com/klubglobtroterawarszawa/

1 myśl w temacie “MORSKIE OKO I JEZIORO TORFY. Rajd z niespodzianką

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close