WIOSENNE PODKARPACIE. Polska z Klubem Globtrotera

Zamek w Łańcucie

TERMIN: 21.-24.04.2021
(czwartek – niedziela)

Trasa:
Warszawa – Przecław – Połaniec – Klimkówka (hotel bazowy – 3 noclegi) – Rymanów – Iwonicz – Krosno – Zamek Kamieniec – skałki Prządki – Sanok – Zagórz – Bóbrka – Zyndranowa – Haczów – Łańcut – Busko Zdrój – Warszawa

Zyndranowa. Skansen – Muzeum Kultury Łemkowskiej


PROGRAM DZIENNY
czwartek

Spotkanie grupy: godz.6.30, Plac Bankowy, przy pomniku Słowackiego .
Wyjazd w kierunku Przecławia. Zwiedzanie zamku z przewodnikiem i czas wolny na spacer po parku rezydencji i ewentualny posiłek (płatny indywidualnie). Przejazd do Połańca (Kopiec Kościuszki). Przejazd do Iwonicza i do hotelu OSTOIA w Klimkówce (miejscowość pomiędzy Iwoniczem i Rymanowem). Przyjazd do Klimkówki ok.19.30. Zakwaterowanie. Kolacja i nocleg.
piątek
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wyjazd do Rymanowa Zdroju i spacer po uzdrowisku. Następnie wycieczka na trasie: Krosno – Zamek Kamieniec – Skałki Prządki – Bóbrka. Po południu spacer po uzdrowisku Iwonicz Zdrój. Dla chętnych przejście widokowym szlakiem przez Przymiarki do cerkwi w Bałuciance. Kolacja i nocleg. 
sobota
Śniadanie w hotelu. Dwie krótkie wycieczki po okolicy. Przed południem: Sanok – Haczów – Łańcut – Markowa. Po południu: Dukla – Chyrowa – Zyndranowa – Jaśliska. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
niedziela
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Buska Zdroju. W Busku przerwa na krótki spacer po części uzdrowiskowej i ewentualny posiłek (płatny indywidualnie). Ok.17.00 wyjazd w stronę Warszawy. Przejazd do Warszawy. Przyjazd do Warszawy ok. 22.00.

Bardziej szczegółowe informacje o miejscowościach i obiektach na trasie zamieszczone będą niebawem na blogu.

Zabytkowy kościół drewniany w Haczowie

KOSZT:
Z Kartą Globtrotera: 750 zł
Dla pozostałych osób: 780 zł


Minimalna liczba osób: 15
Maksymalna liczba osób: 35
Kalkulacja dla grupy ok. 25 osób.
Wycieczka realizowana jest przy minimum 15 uczestnikach z dopłatą do kosztów transportu (ok. 60 zł).

Rezerwacje przyjmujemy do 28 lutego. Później – jeśli zostaną wolne miejsca.


Koszt obejmuje: przejazd autokarem na całej trasie (bus lub mały autokar); 3 noclegi w hotelu ** Dwór Ostoia z basenem w Klimkówce k/Rymanowa, pokoje 2-osobowe z łazienką; możliwe są pokoje jednoosobowe, z dopłatą 50 zł/os./dzień. Opis obiektu: https://dworostoia.pl; wyżywienie: 3 śniadania, 3 gorące kolacje dwudaniowych; obsługa pilota i przewodników lokalnych na całej trasie; ubezpieczenie KLNW.

Koszt nie obejmuje: wstępów do obiektów muzealnych; posiłków w ciągu dnia w trakcie zwiedzania.

W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– adres e-mail,
– datę urodzenia do ubezpieczenia wycieczkowego.

Zgłoszenia można przesyłać tradycyjnie mailem na adres: klubglobtrotera@gmail.com lub poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy ⬇️Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy potwierdzenie wstępnej rezerwacji na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 300 zł, której należy dokonać w ciągu 3 dni od daty otrzymania potwierdzenia zgłoszenia. Rezerwacje przyjmujemy do 30 czerwca (później – jeśli zostaną wolne miejsca).

Dopłata końcowa – do 15 marca 2021.

Dane uczestników przetwarzane są tylko dla potrzeb tej wycieczki.


Organizatorem wycieczki jest Biuro Turystyki KLUB GLOBTROTERA WARSZAWA, wpisane do rejestru organizatorów turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie pod numerem 2314.


Dokonanie wpłaty oznacza akceptację programu i zasad wyjazdu. Ewentualnych zmian (zmniejszenie liczby zgłoszeń, zmiana nazwisk itp.) i rezygnacji można dokonać najpóźniej do 7 dni przed terminem wycieczki.

W przypadku, gdyby wyjazd nie mógł zostać zrealizowany uczestnicy otrzymają pełne zwroty wpłat.


Iwonicz-Zdrój


Podoba Ci się pomysł takiej trasy zwiedzania? Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz ślad Twojej wizyty w postaci komentarza lub polubienia i zostaniesz stałym czytelnikiem tego bloga.
Zapraszamy także na nasze strony na Facebooku: https://m.facebook.com/warszawskierozmaitosci/ https://m.facebook.com/klubglobtroterawarszawa/


2 myśli w temacie “WIOSENNE PODKARPACIE. Polska z Klubem Globtrotera

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close