KLUB GLOBTROTERA WARSZAWA. KRÓTKO O NAS

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim klubem turystycznym czyli grupą amatorów turystyki, która kilka lat temu postanowiła zrobić coś wspólnie. Zaczęło się od kilkunastu osób, a z roku na rok jest nas coraz więcej.

Ale także firmą turystyczną. Jako Biuro Turystyki Klub Globtrotera Warszawa organizujemy zwiedzanie Warszawy oraz wyjazdy po Polsce i Europie, zarówno oferty własne, jak też programy na zlecenie dla grup i turystów indywidualnych.

Poznaj Nas

Kogo spotkasz wśród nas

Są wśród nas doświadczeni globtroterzy, którzy z niejednego pieca chleb jedli i mogą służyć radą i pomocą. Są też po prostu amatorzy turystyki, zarówno z długim jak stażem, jak też początkujący. Są także zawodowcy z branży: piloci wycieczek i przewodnicy, blogerzy i dziennikarze, varsavianiści, pracownicy muzeów i edukatorzy, pasjonaci fortyfikacji i rekonstrukcji historycznych, restauratorzy i właściciele pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, szefowie i pracownicy firm turystycznych.

Klub z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Coraz więcej osób znajduje tu coś ciekawego dla siebie.

Co robimy?

Prowadzimy na Facebooku dwie strony tematyczne: o Warszawie – Warszawskie Rozmaitości https://m.facebook.com/warszawskierozmaitosci/ oraz ogólnoturystyczną – Klub Globtrotera Warszawa https://m.facebook.com/klubglobtroterawarszawa/, a także turystyczną grupę fejsbukową: Klub Globtrotera Warszawa, Mazowsze i trochę dalej:  https://www.facebook.com/groups/klubglobtrotera/

Tworzymy także obszerny blog turystyczny. Ten, który właśnie przeglądasz. Znajdziesz tu artykuły o tematyce krajoznawczej, usystematyzowane w działach i kategoriach według krajów i regionów, by łatwiej można było trafić do interesujących tematów i informacji.

Ale to nie wszystko. A raczej to dopiero początek opowieści o nas.😊

Jak na pasjonatów turystyki przystało podróżujemy i zwiedzamy nie tylko wirtualnie, na stronach Facebooka i klubowego bloga, ale również w realu. I to już od wielu lat.
Spotykamy się w gronie amatorów turystyki, wymieniamy doświadczeniami, wspólnie planujemy imprezy klubowe, te mniejsze, warszawskie i te dłuższe i dalsze. Nasze pomysły i propozycje, terminowo usystematyzowane znajdziesz w kalendarium klubowym, które opracowywane jest co roku w grudniu na kolejny rok.

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami Warszawy, Mazowsza i Polski.
Dlatego też właśnie Mazowsza, Warszawy i Polski jest u nas najwięcej.

Choć czasem zdarza się, że zajrzyjmy za miedzę. Przeważnie dwa razy w roku. Ale bywa też, że częściej. Byliśmy już na Słowacji i na Litwie, w Czechach, w Austrii, w Niemczech,we Francji i we Włoszech. Zawsze są to trasy autorskie, przygotowane przy współudziale Klubowiczów.

Nasze działania

Chcesz wybrać się w swoją wymarzoną podróż?

Szukasz gotowej oferty dla siebie, swoich lub swojej grupy? Zajrzyj do naszego kalendarza imprez i po prostu wybierz.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów, którzy przygotują program na zamówienie dla Ciebie i Twoich, bliskich, przyjaciół, grona znajomych lub współpracowników – po prostu napisz do nas maila na adres: klubglobtrotera@gmail.com

Kurs pilotów wycieczek i przewodników

2021

Planujemy też kolejne ciekawe i poważne przedsięwzięcie: kurs pilotów i przewodników wycieczek po Mazowszu i Warszawie. Szczegóły wkrótce.

Lubisz podróżować? Lubisz poznawać świat, fotografować, opowiadać o swoich wrażeniach? Dołącz do nas. Wspólnie – dzieląc się wrażeniami i informacjami – możemy zobaczyć więcej

Bądźmy w kontakcie

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close