KLUB GLOBTROTERA – krótko o nas

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1608510509941.jpg

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim klubem turystycznym czyli grupą amatorów turystyki, która kilka lat temu postanowiła zrobić coś wspólnie. Zaczęło się w roku 2009 od kilkunastu osób, a z roku na rok jest nas coraz więcej. Nasza grupa fejsbukowa liczy sobie już ponad 3000 osób.

Działamy także jako firma turystyczna. Biuro Turystyki Klub Globtrotera Warszawa organizuje zwiedzanie Warszawy oraz wyjazdy po Polsce i Europie, realizujemy zarówno standardowe oferty własne, które możecie znaleźć na naszych klubowych stronach internetowych ( >>> ZWIEDZAJ Z KLUBEM GLOBTROTERA), jak też programy na zamówienie dla grup i turystów indywidualnych.

POZNAJ NAS

Kogo spotkasz wśród nas

Są wśród nas doświadczeni globtroterzy, którzy z niejednego pieca chleb jedli i mogą służyć radą i pomocą. Są też po prostu amatorzy turystyki, zarówno z długim jak stażem, jak też początkujący. Są także zawodowcy z branży: piloci wycieczek i przewodnicy, blogerzy i dziennikarze, varsavianiści, pracownicy muzeów i edukatorzy, pasjonaci fortyfikacji i rekonstrukcji historycznych, restauratorzy i właściciele pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, szefowie i pracownicy firm turystycznych.

Klub z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Coraz więcej osób znajduje tu coś ciekawego dla siebie.

Co robimy?

Naszym celem jest popularyzacja aktywnej turystyki oraz wiedzy o Warszawie, Mazowszu, Polsce i Europie. Dokładnie w tej kolejności, jak zostało tu wymienione.🙂 Staramy się osiągnąć to na dwa sposoby: poprzez publikacje, głównie w internecie oraz poprzez konkretne działania w terenie. Prowadzimy na Facebooku dwie strony tematyczne: o Warszawie – Warszawskie Rozmaitości https://m.facebook.com/warszawskierozmaitosci/ oraz ogólnoturystyczną – Klub Globtrotera Warszawa https://m.facebook.com/klubglobtroterawarszawa/, a także turystyczną grupę fejsbukową: Klub Globtrotera Warszawa, Mazowsze i trochę dalej:  https://www.facebook.com/groups/klubglobtrotera/

Tworzymy także obszerny blog turystyczny. Ten, który właśnie przeglądasz. Znajdziesz tu artykuły o tematyce krajoznawczej, usystematyzowane w działach i kategoriach według krajów i regionów, by łatwiej można było trafić do interesujących tematów i informacji.

Ale to nie wszystko. A raczej to dopiero początek opowieści o nas.😊

Jak na pasjonatów turystyki przystało podróżujemy i zwiedzamy nie tylko wirtualnie, na stronach Facebooka i klubowego bloga, ale również w realu. I to już od wielu lat.
Spotykamy się w gronie amatorów turystyki, wymieniamy doświadczeniami, wspólnie planujemy imprezy klubowe, te mniejsze, warszawskie i te dłuższe i dalsze. Nasze pomysły i propozycje, terminowo usystematyzowane znajdziesz w kalendarium klubowym, które opracowywane jest co roku w grudniu na kolejny rok.

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami Warszawy, Mazowsza i Polski.
Dlatego też właśnie Mazowsza, Warszawy i Polski jest u nas najwięcej.

Ale zaglądamy też za miedzę. Przeważnie dwa – trzy razy w roku. Ale bywa też, że częściej. Byliśmy już na Słowacji i na Litwie, w Czechach, w Austrii, w Niemczech, we Francji i we Włoszech. Zawsze są to trasy autorskie naszych pilotów i przewodników, przygotowane przy współudziale Klubowiczów.

Gdzie do tej pory byliśmy i co planujemy dowiesz się zaglądając tu >>> ZWIEDZAJ Z KLUBEM GLOBTROTERA

NASZE DZIAŁANIA

Chcesz wybrać się w swoją wymarzoną podróż?

Szukasz gotowej oferty dla siebie, swoich lub swojej grupy? Zajrzyj do zestawu naszych ofert >>> ZWIEDZAJ Z KLUBEM GLOBTROTERA lub do naszego kalendarza imprez >>> KALENDARIUM KLUBU GLOBTROTERA 2021 i po prostu wybierz

Potrzebujesz wsparcia specjalistów, którzy przygotują program na zamówienie dla Ciebie i Twoich, bliskich, przyjaciół, grona znajomych lub współpracowników – po prostu zadzwoń lub napisz do nas maila.

Lubisz podróżować? Lubisz poznawać świat, fotografować, opowiadać o swoich wrażeniach? Dołącz do nas. Wspólnie – dzieląc się wrażeniami i informacjami – możemy zobaczyć więcej


KONTAKT:

klubglobtrotera@gmail.com

+48 577-707-170

1 myśl w temacie “KLUB GLOBTROTERA – krótko o nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close